Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Міста-партнери

Глибоко усвідомлюючи істину мирного співіснування всіх націй і народностей на планеті, яке базується на принципах солідарності, справедливості та злагоди, місто Бровари впродовж 17 років підтримує плідні взаємовигідні зв'язки на економічній та культурній ниві з м. Фонтене-су-Буа, Франція. У 1992 році почали розвиватись стосунки з м.Щолково, Росія, та м. Слуцьком та Слуцьким районом, Білорусь. У 1994 році був споруджений перший ігровий майданчик у парку "Перемога" рокфордською організацією "Діти всього світу", з того часу почали налагоджуватись зв'язки з м. Рокфорд, штат Іллінойс, США. З усіма містами укладені угоди про співробітництво.

Хотілось би більш детально зупинитись на подіях, які відбулись у 2002 році. У квітні в рамках обмінів, які здійснює клуб "Анна Ярославна", у місті Бровари перебувала делегація дітей з Фонтене-су-Буа, яких приймали учні ЗОШ №6. Дітям була представлена цікава програма. Це й екскурсії по Києву та Броварам, "веселі старти", вечори дружби, все це допомогло українцям та французам знайти спільні інтереси та зав'язати дружні стосунки. Наступного року діти, які приймали делегацію з м. Фонтене-су-Буа, відвідали Францію.

Мало кому в місті ще не відоме ім'я Жозеф Спекулянт та його асоціація "Друзі Броварів" з м. Фонтене-су-Буа, представники якої щорічно приїжджають до нашого міста з гуманітарною місією. Так, у червні 2002 року нашими французькими друзями були придбані та розподілені продовольчі набори через Броварську асоціацію допомоги людям "Надія" (вул.Гагаріна,6). Між цими двома асоціаціями зав'язались тісні дружні стосунки. Для французької сторони була складена насичена програма. Відбулись також зустрічі в ПТУ та дитячому будинку "Любисток" з дітьми-сиротами. Особливо запам'ятався "Вечір дружби", на який зібрались друзі французької асоціації. Запрошені мали змогу вільно поспілкуватись, поділитись спогадами, подивитись концерт та потанцювати у колі друзів. У серпні того ж року асоціацією "Друзі Броварів" була знову надана гуманітарна допомога. Ми дуже вдячні французьким друзям за їхню допомогу малозабезпеченим верствам населення нашого міста.

Вже чотири роки поспіль групи по 10 дітей оздоровлюються у муніципальному таборі м. Фонтене-су-Буа. Мерія нашого французького міста-побратима бере на себе усі транспортні витрати, а також витрати по перебуванню дітей з Броварів в муніципальному таборі. Так і цього року 10 дітей, переважно сиріт та напівсиріт, мали змогу також відпочити в інтернаціональному таборі, оскільки окрім французів там було по 10 представників з 3 міст-побратимів Фонтене-су-Буа з Португалії, Бельгії та Італії. Діти прожили разом 3 тижні. Програма була організована так, щоб діти увесь час були разом і мали змогу подружитись: це і кінний спорт, і канноє, і спелеологія, і велоспорт, різноманітні конкурси та екскурсії, вечірки і танці. Було дуже весело. Але час плине надто швидко. Діти обмінялись адресами і роз'їхались додому з надією на майбутню зустріч. А наші броварчани провели ще 3 дні у м.Фонтене-су-Буа. Гостинна мерія влаштувала дітям екскурсії по Фонтене-су-Буа та по Парижу, вони піднімались на Ейфелеву вежу та купались у найбільшому у Франції басейні. Сподіваємось, що діти назавжди збережуть чудові спогади про ці міста. Ми щиро вдячні мерії Фонтене-су-Буа за те, що вона дає маленьким мешканцям нашого міста можливість пізнавати світ.

У серпні 2002 року було укладено нову угоду про співробітництво між містом Бровари та Щолківським районом, в рамках якої планується налагоджувати та поглиблювати взаємовигідну співпрацю у різних сферах економічного та громадського життя.

Запрошуємо організації, підприємства та навчальні заклади міста до співпраці у налагодженні зв'язків із зарубіжними партнерами з поріднених міст!

Фонтене-су-Буа

Місто Фонтене-су-Буа має давню історію. Назва міста походить від наявності великої кількості фонтанів у регіоні та Вінсенського лісу. Спочатку це було село виноградарів, яке почало інтенсивно розвиватись у XIX столітті: з'являються перші заводи: фабрика фортепіано Гаво, фабрика парасольок, будується залізниця, відбувається переселення робітників з Парижу до передмість, що й сприяло створенню нових кварталів. Тоді населення складало 1700 чоловік.

У 1962 році Фонтене-су-Буа вже населяло 36000 чол. Розпочалось інтенсивне будівництво. Сьогодні м.Фонтене-су-Буа - сучасне високорозвинене місто, що займає територію 558 га. Населення складає 54000 чоловік. Завдяки своєму географічному розташуванню (3 км від Парижу) має зручне транспортне та залізничне сполучення.

Місто славиться своїм привабливим зовнішнім виглядом. Неодноразово брало участь у конкурсах департаменту Валь-де-Марн по благоустрою. Проводиться програма щодо реконструкції старих кварталів зі збереженням їхнього колориту. У місті працює понад 110 підприємств різних форм власності.

На надзвичайно високому рівні знаходиться освіта. В місті нараховується 14 дитсадків, 14 початкових шкіл, 3 навчальні заклади I циклу, 1 ліцей, 1 професійний ліцей. Для проведення літнього дозвілля дітям пропонується відпочинок у 4 муніципальних дитячих центрах.

Фонтене-су-Буа - спортивне місто, в якому практикуються різні види спорту, такі як: настільний теніс, американський, французький та англійський бокс, стрільба з луку, фігурне катання, гандбол та інші види спорту. Для цього створюються всі умови. В місті функціонують 23 гімназичні та спортивні зали, стадіони, басейн, каток, численні спортивні клуби.

Місто славиться також своїми культурними традиціями. Працюють театр, муніципальна музична консерваторія, 2 центральні бібліотеки, районні бібліотеки. Нещодавно в місті відкритий Будинок громадянина з метою проведення зустрічей, конференцій, семінарів та виставок.

Рокфорд

Місто Рокфорд займає друге місце за своєю площею у штаті Іллінойс, США, засноване у 1834р. промисловцями. Населення складає 140000 чоловік.

Рокфорд славиться своєю красою та місцевим калоритом, в ньому переважають приватні будинки з чудовими насадженнями, просторими подвір'ями. Це місце дуже привабливе для туристів, щороку тут відпочиває понад 6,7 млн.чоловік. Найпопулярнішими є водний та наземний туризм. В місті розташовано 20 готелів, музей годинників, зоологічний музей, природничий музей, Рокфордський історичний музей, галереї, які висвітлюють розвиток історії, промисловості, авіації. Влітку працюють 5 центрів відпочинку.

Рокфорд - сучасне індустріальне місто. В ньому нараховується 500 компаній та промислових гігантів.

Велике значення в місті надається освіті. Функціонують дитячі дошкільні заклади, 3 державні школи, а також приватні та релігійні школи. Діти мають можливість продовжувати навчання у бізнес-коледжі, державному коледжі, 4-річному приватному коледжі з мистецтва, Іллінойському медичному коледжі.

Місто Рокфорд - регіональний центр спеціалістів з медицини. В ньому розташовані 3 комунальні лікарні, консультаційні кабінети, психіатрична лікарня, реабілітаційні центри, медична школа, дитячий медичний центр. Мешканці міста надають великого значення своєму здоров'ю. Тому значна кількість населення займається різноманітними видами спорту: бейсболом, баскетболом, футболом, хокеєм, водним спортом та ін. До їх послуг 16 спортивних майданчиків, 9 волейбольних майданчиків, басейни, 2 дитячих спортивних майданчика.

Слуцьк

Місто Слуцьк - одне з найдавніших міст Білорусі. Перші згадки про нього містяться у творі "Повести временных лет" під 1116 роком.

Сучасний Слуцьк - це місто з населенням біля 70000 чоловік.

Провідними галузями народного господарства виступають харчова, переробна та легка промисловості. Тут працюють найбільші у країні цукрорафінадні та м'ясокомбінати. Функціонують сиркомбінат, хлібозавод, пивоварний завод, макаронна фабрика, консервний завод. Легку промисловість представляють текстильна фабрика, фабрика художніх виробів "Слуцькі пояси" та інші. У місті зареєстровано 200 суб'єктів господарювання недержавних форм власності. М.Слуцьк активно займається зовнішньоекономічною діяльністю.

У Слуцьку працюють гімназія, 11 середніх шкіл. У 24 дитячих дошкільних закладах виховується понад 3000 дітей. Серед навчальних закладів можна назвати медичне училище, вище технічне училище переробної промисловості, професійно-технічне училище сільськогосподарського виробництва.

Слуцький район

Слуцький район утворений 17 липня 1924 року. Займає територію 1900 кв. км. В районі 210 населених пунктів. Кількість населення - 41686 чоловік. На території Слуцького району працюють 37 державних підприємств, з них - 9 промислових. Район спеціалізується на виробництві м'ясо-молочних продуктів, зерна, цукрового буряка, льону.

За досягнені високі показники у соціально-економічному розвитку району присуджене II місце в області.

У Слуцькому районі функціонує 21 середня школа, 3 середні школи-садки, 10 базових шкіл, 4 початкових школи, 29 дитячих дошкільних закладів.

Велику увагу в районі приділяють розвитку культурної сфери. До послуг населення 26 Будинків культури, 14 клубів, 4 музичні школи, 3 школи мистецтв, 39 бібліотек.

Щодо медичного обслуговування необхідно зазначити, що у Слуцькому районі розташовані 1 райлікарня та 8 дільничих лікарень, 6 медичних амбулаторій.

Щолково

Перші згадки про Щолково відносяться до 1521-1522р.р. До середини XYIII століття с.Щолково входить до складу с.Гребнево. Серед 15 гребнебців, які отримали право займатись виробництвом шовкових тканин, 2 були зі Щолково. З розвитком цієї галузі прискорилось заселення регіону.

17 серпня 1925р. селище міського типу Щолково отримало статус міста. Сьогодні місто Щолково - центр одного з найважливіших у Підмосков'ї промислових районів, територія якого дорівнює площі Москви (3,469 га), кількість населення - 106,9 тис. чол.. У Щолково розташовані 302 промислових підприємства різних форм власності, які випускають тканини та трикотажні вироби, вітаміни та хлібобулочні вироби, будматеріали, насоси, металопрокат, головні убори, продукцію агрохімії та багато іншого.

Через Щолково проходить залізниця Митищі-Фрязево, яка сполучає магістралі Москва-Ярославль та Москва-Нижній Новгород. Зі столицею місто сполучене автотрасою республіканського значення - Щолковським шосе.

На території міста знаходиться Щолківська митниця, яка обслуговує 6 районів та міст Московської області.

У м.Щолково 11 шкіл, з них - одна вечірня та одна корекційна, 24 дитячих дошкільних закладів, два з них - спеціалізованих для дітей зі слабким здоров'ям. Працюють дитяча музична, дитяча художня та дитячо-юнацька спортивна школи.

Фонд муніципальної Щолківської художньої галереї нараховує понад 150 робіт художників зі Щолково та інших міст Московської області. В місті функціонує історико-краєзнавчий музей.


Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...