Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Візитівка міста

Бровари - місто обласного підпорядкування, центр однойменного району. Розташоване на автомагістралі Київ - Санкт-Петербург - Москва за 20 км від Києва. Через місто проходить залізниця. Площа міста 34 кв. км., що становить 3,2% від загальної території області, водні ресурси - 12 га, населення складає 87,4 тис. чоловік. Орган місцевого самоврядування - Броварська міська рада.

Вперше Бровари згадуються у документальних джерелах за 1630 рік. На той час більша частина Остерського староства, до якого входили і Бровари, належала князю Ієремії Вишневецькому. Назва "Бровари", очевидно, пов'язана з наявністю тут пивоварень - броварень, що в перекладі з польської означає "пивоваріння".

Основою господарського комплексу міста Бровари є промисловість.

Промисловими підприємствами міста у 2006 році вироблено продукції на суму 454,9 млн. грн. в порівняних цінах, що на 71,0 млн. грн. більше 2005 року. Темп росту в порівнянні з попереднім роком становить 103,2 %.
Виробництво промислової продукції на душу населення складає 4993,75 грн., що на 16,7 % більше минулорічного.
Найвищих темпів зростання досягнуто на таких підприємствах, як: філія “Меркс-Трейд”- в 2,2 рази, ВАТ “Броварський завод будівельних конструкцій” – +56,3%, ВАТ “Кранобудівна фірма „Стріла” - +33,9%, ДП “Основа-Бровари” -+27,5%, Казенний завод порошкової металургії – +13,1% .

Найбільша частка виробленої продукції припадає на підприємства металургії та оброблення металу (32,8%) та на підприємства харчової промисловості та перероблення сільськогосподарських продуктів (24,8%).

Мале підприємництво є потужним ресурсом розвитку міста, який спрямований на насичення споживчого ринку товарами та послугами, створення умов для конкуренції, впровадження інновацій, наповнення місцевих бюджетів, зменшення рівня безробіття, збільшення кількості працюючих у малому бізнесі.

Підприємницьку діяльність в місті здійснюють 2317 юридичних осіб та 7754 фізичних осіб.

Стратегія розвитку сфери торгівлі полягає у зростанні обсягу роздрібного товарообороту підприємств торгівлі, в першу чергу, вітчизняного виробництва, формуванні та стабілізації споживчого ринку. У місті працює 200 магазинів, з них: 111 магазинів переважно продовольчого профілю та 89 - непродовольчого. Мережа закладів ресторанного господарства складає 96 об’єктів, в тому числі: 6 ресторанів та 64 кафе. В місті працює 2 супермаркети та сучасний торгово-розважальний комплекс по вул.Київській, 316.

В місті працює 4 ринки, постійно діючі, відкриті за конструкцією, змішаного профілю за товарною спеціалізацією.
Продовжує розвиватись в м.Бровари сфера побутового обслуговування. Всього в місті працює 105 об’єктів побуту: 54 перукарні, 15 ательє з пошиву одягу, 9 майстерень з ремонту взуття, 5 фотографій, 5 пралень та інші об’єкти побутового обслуговування. Набирає поширення такий вид послуг, як послуга домашньої прислуги, прибиральниці.

Збільшення мережі сфери побуту посилює конкурентне середовище, що сприяє якості надання послуг та забезпеченню населення міста необхідними видами послуг.

Мережа освіти включає в себе Вищий навчальний заклад Економіко-технологічний університет, Поліцейський фінансово-правовий коледж, Броварське представництво Вищий навчальний заклад Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", Броварське вище училище фізичної культури, Професійне технічне училище №4, 10 загальноосвітніх шкіл, приватну школу, два десятки дошкільних закладів.

У місті діють дві дитячо-юнацькі спортивні школи, два спорткомплекси, шаховий клуб, зал боксу, стадіон.

Бровари також - визначний центр культури. У місті працюють Броварський краєзнавчий музей, Броварська міська дитяча школа мистецтв, Броварська міська дитяча музична школа, міський клуб, міський культурний центр, готель, ресторани, різноманіття розважальних закладів.

Інформація про важливі події економічного та культурного життя Броварів, події, що відбуваються у місті, діяльність міської ради та її виконавчих органів широко висвітлюється у засобах масової інформації: Броварській міськрайонній газеті “Нове життя”, газеті “Броварська панорама”, газеті “Обрії Київщини”, газеті “7 днів”, газеті “Пенсіонер”, газеті “Обрії Батьківщини”, газеті “Броварський кур’єр”, “Газеті прихильників здорового глузду” міськрайонному радіомовленні, кабельному телебаченні ТОВ “Екта-Бровари”, КП “Телестудії “Наше місто”.


Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...